Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért felejtek? Megvagyok...

Miért felejtek? Megvagyok ijedve, depressziós maradtam. SOS! HELP!

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Szombattól beteg vagyok, náthás, köhögés - turha jön fel, már jobb. Tegnap, és tegnap előtt furcsa dolgot észleltem. Van 3 autónk. Piros, fehér és kék színű. A fehéren az anyum jár, a kék az enyém, és piroson az apukám munkába. Apukám elment dolgozni 1 hétre és addig a piros autója a kertek alatt parkolt. Tegnap vittem a mamát templomba, és a nagyapám kivitte a kék autót, az enyémet, de aztán becsukta a nagy kaput. Jövök haza, ki csukta be a nagy kaput? Aztan eszembe jött, hogy az be is volt csukva, a nagyapám csukta be. Pánikba vagyok esve nagyon félek. Olyan szagot érzek mint a takony mert taknyos is vagyok kicsit. Nagyon be vagyok pánikolva. Kérlek segítsetek.


HELP! HELP! HELP!


Máma van a névnapom szlovák Kalendár szerint. Kristián a nevem.’ Még most sem tudok nyugodtan lenni. Voltam hétfőn orvosnál kiírt antibiotikumot, Máma voltam orvosnál, de elfelejtettem neki elmondani ezt a problémát.



Nagyon félek. Kérlek segítsetek.


2018. okt. 19. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"ki csukta be a nagy kaput? Aztan eszembe jött, hogy az be is volt csukva, a nagyapám csukta be. "

Akkor nem is felejtesz. Ha nem jutott volna eszedbe, akkor mondhatnád azt, hogy feledékeny lettél. Ha tudnád egy átlagember hányszor felejt el dolgokat. De így működünk, ezen ne parázz. Viszont mondd el anyukádnak ezt az egészet és, hogy szeretnél egy pszichológussal is beszélni.

2018. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12:49: Köszi megnyugodtam. Mert mindenfélét olvasok a neten és rám jött a pánikroham, és azonnal kellett kiírnom ezt a kérdést. És taknyos szagot érzek ez normális, ha beteg vagyok? Ez nem hagy nyugodtan.
2018. okt. 19. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ha meg vagy fázva, akkor a takonyt eléggé fogod érezni ...ez az orrfolyás egyik velejárója.
2018. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!