Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam. Meddig...

Vagdostam magam. Meddig lesznek hegek a karomon?

Figyelt kérdés
Tegnap történt. Egy betűt és egy csíkot vágtam a kezembe üvegszilánkal. (Okokat nem szeretnék írni, és tudom hogy nagy hülye voltam) nem olyan mély vágás de vérzett eléggé.. e még sokáig látszani fog? És mit kenjek rá hogy ne fájjon ennyire?

2018. okt. 20. 22:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(NEM az ereimet! Az alkaromat)
2018. okt. 20. 22:04
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

én egyszer csináltam hasonlót 5 éve, körzővel, nem vágtam, csak a hegyes részével épphogy garcolgattam a bőröm...mai napig látszik

akkor szerinted egy rendes vágás??

ha jól csináltad örök élet +2 nap

2018. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én pl. sok, és mély sebeket vágtam magamba, valószinüleg én már így maradok. De, szerintem ha nem vágtál, csak karcoltad, akkor nem hiszem hogy gond lenne. Ha a gyógyulásig zavarna, akkor tegyél rá alapozót (friss sebre nehogy tegyél, várj még olyan 1-2 napot)
2018. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Neogranormon" nevű bőrhámosító kenőcs esetleg segíthet?
2018. okt. 20. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Arról képet is kellene látni, hogy mennyire mélyre ment. Én is megvágtam magam véletlenül egy fűrésszel, 5 éve. Még mindig ott a helye. Ott is marad (kezemen). Pedig nem ment mélyre.

Szóval 2 hónaptól az örökkévalóságig ott maradhat. Nehéz behatárolni.

Állítólag méz jó a sebekre.

Többet ilyet ne csinálj. Volt, hogy en is megvágtam/karcoltam magam. De nem lett baj később belőle. Eltűntek a hegek.

2018. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol, milyen mélyen+mivel kezeled, elég vizet iszol-e, stb..alkati is.

Nekem egyszer egy üvegszilánk szétvágta az ujjam (kb. 4-5 éve), de halványan még ott a csík.

2018. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Örökké.
2018. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mélyek a vágások, akkor egész életedben viselni fogod a nyomukat.
2018. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amíg a plasztikai sebész el nem tünteti
2018. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak karcolás, akkor 1-2 hónap múlva semmi nyoma nem marad. Ha mélyebb, akkor több idő kell, hogy teljesen eltűnjön. Ha pedig túl mély, akkor megmaradhat akár egész életedben is a nyoma.
2018. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!