Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi van velem mostaná...

Nem tudom mi van velem mostanában . Segítstek. (? )

Figyelt kérdés

Félek megírni ezt a kèrdést . Mivel nem szoktam panaszkodni. De ugy erzem mar nem birom egyedul el ezeket a dolgokat le kell irjam . Szóval . Az utóbbi időben rettenetes érzések keritettek hatalmukba . Es ettol folyamatosan szorongok ugy erzem mintha valaki figyelne es soha nem lennek egyedul . Mar lassan aludni se tudok folyamatosan arnyakat látok . Dolgokat hallok leesni holott semmi nem tortenik . Az utcan is rettegek hogy vajon mi lesz a kanyar utan es minden szembe jovo emberbe a jovendobeli gyilkosomat latom bele. Félek az emberektől. Emellett folyamatosan nem hagynyugodni egy gondolat . Miert szuletunk meg ha ugyis meghalunk?minek tapasztalunk ha mindezek utan csak a sotetseg kovetkezik..


Tényleg utálok panaszkodni de mostanaban ez van velem . Aki valami tanácsot vagy segitséget tudna nyújtani azt örömmel elfogadom . Köszönöm hogy végig olvastad



2018. okt. 22. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki bejelentezni ám pszichológushoz.
2018. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta van ez a "mostanában" ?
2018. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeptember eleje .
2018. okt. 22. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 18?
2018. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el orvoshoz ezzel, lehet skizofréniád vagy pánikbetegséged van.
2018. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez nem szociális fóbia? nem akarok hülyeségeket mondani, de ha nem bízol az emberekben (mindegyikükben a gyilkosodat látod) akkor ez olyasmi lehet. de én nem vagyok orvos te viszont szerintem mindenképp menj el egyhez, ártani nem árt.
2018. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi leiras alapjan leginkabb skizofreniara gyanakszom....
2018. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Írd privátba a dolgokat ha nem mindenki előtt akarod, én se nagyon szeretem sok ember előtt leírni a dolgaimat.
2018. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen félsz a haláltól mert nem látod az élet értelmét, hogy minek vagy itt, mikor egyszer úgyis megfogsz halni és szerinted ez bármikor bekövetkezhet. nos igen. bármikor. de semmiképpen sem azért vagyunk itt hogy egész életünkben ettől rettegjünk, lehet te 99 évig fogsz élni és ebben a 99 év minden percében rettegni fogsz, hogy meghalsz. ugye látod, hogy ez így nem túl jó.

vannak akik azért születnek meg, hogy valamit véghezvigyenek életük során, ami a jövőre nézve előrelépés. megint mások azért, hogy a túlnépesedést "megakadályozzák". vannak pedig akik pusztán csak azért, hogy jól érezzék magukat, élményeket gyűjtsenek, amiket majd örömmel tudnak mesélni unokáiknak, vagy egymásnak, és mikor itt az idő, úgy tudjanak távozni, hogy kellemes volt az itt tartózkodásuk, cselekedtek jót is és rosszat is, de alapjába véve megtettek mindent amit akartak életük során. idős korodig eljutsz majd erre a pontra és nem fogod félni a halált. ezért fontos, hogy fiatal korodban ne így állj hozzá dolgokhoz ahogy most mert ez az idő előrehaladtával csak még rosszabb lesz. gyűjts élményeket, éld át az élet "kötelező" fázisait,hogy mikor eljön az idő ne azt érezd hogy még annyi mindent tennél vagy annyi mindent tenned kellett volna.

ha ezzel nem tudsz egyedül megbírkózni akkor javaslom egy pszihológus segítségét. szerintem nem vagy mentálisan beteg, csak valaki rá kell hogy világítson az élet értelmére. és akkor nem fogsz többé rettegni

2018. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!