Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással vannak egy...

Milyen hatással vannak egy skizofréniásra a drogok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Felerősítik a betegséged, ne csináld.
2018. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
baromi rossz hatással. ismertem ilyen személyt. a legrosszabb amit tehet egy skizofréniás, hogy drogokhoz nyúl. sőt, a kávé sem ajánlott
2018. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mint egy concordnak a fotonhajtómű.


a kávé csak bizonyos esetekben nem ajánlott, alkoholt is ihatsz MÉRTÉKKEL! Kivéve ha gyógyszert szedsz.


Egyébként tényleg ne csináld. Olcsó dologgal biztos ne.

Ha már nagyon ki akarod próbálni tartsd titokban és természetes anyagokkal próbálkozz. Beavató növényekkel. Keres rá, dél amerikai sámánok végzik.


Bárhogy döntesz egy tiszta személy mindig legyen melledet, aki kontrollál. Lehet majd lesznek durva vízióid ilyenkor jobb ha lefekszel, és van veled valaki.


Bajt okozó tárgyat a kettőtök érdekében tüntessétek el a lakásból.


Ha már nagyon akarod és nem félted a mentális egésséget én egy sámánt javaslok, de előtte olvas utána rendesen, készülj fel. A tantinónövényt meg a problémák kezelésére használd! Ehhez kell egy bizonyos fokú intelligencia is!


Remélem nem csak egy olcsó trippet akarsz! egy ember mindig legyen melletted és ki ne menj a lakásból ha valami olcsó cuccot teszel magadba.

Más esetekben ott vannak veled a vezető sámánok meg a többiek.


De jól gondold meg!

2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz hatással lehet rá.

Egyébként érdekesség az is, hogy egyes esetekben különböző kábítószerek fogyasztása is okozhat skizofréniát.

2018. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Marihuána: Nem ajánlatos, rosszabbul leszel tőle Ezt én személyesen is tapasztaltam miután elszívtam 3/4 grammot és TELJESEN szétestem és felerősödött a pszichózisom [legalább megkaptam rá diagnózist hivatalosan is ami addig rejtett volt számomra mivel csak depresszió és deperszonalizáció miatt kezeltek]. Bár az igaz, hogy előtte már téptem és túl sok vészjelet nem éreztem valamint én úgy olvastam hogy a CBD dús és THC gyenge cucc nem okoz ANNYI kárt, viszont én mégse ajánlanám semmiképpen se. A herbálról ne is beszéljünk.


Depresszánsok (alkohol, gina, opoidok, nyugtatók): Velük nincsen semmi baj önmagában... a hangsúly az "önmagában"-on van, ugyanis az elvonási tüneteik okozhatnak pszichózishoz hasonló állapotot. De persze te soha nem függnél rá ilyesmire... ugye?


Erősebb stimulánsok (kokain, speed, fürdősó): Ha még az anyád élete múlik rajta akkor se. Kérlek.


Gyengébb stimulánsok (nikotin, koffein): Nyugodtan lehet.


Pszichedelikusok (LSD, pszilocibin gomba, DMT, stb.) Először is a mainstream (ezt mind orvosi, mind általános értelemben értem) álláspontot mutatom be: eszerint semmiképpen se told. Renget olyan esetről lehet hallani amiben valaki csak betolt egy bélyeget és a sárgaházban kötött ki (még ha ezek relative ritkák is).

Viszont ennek van egy másik oldala is. A 60-as években, amikor még a pszichiátrián menő volt az LSD (és legális), végeztek pár kísérletet skizofrén gyerekeken és hihetetlen, de meggyógyultak. Persze nagy esély van hogy mainstream okkal mainstream szóval én még mindig afelé hajlok.


Entaktogének (MDMA, MDA) Kb. ugyanaz mint az előbbi


Disszociatívok (ketamin, PCP, köptető): Ne told. Semmiképpen se.


Remélem hogy ez segítségedre volt és hogy egyáltalán megláttad ezt a kommentet ahelyett hogy az örökre eltűnne a netsüllyesztőben.

2018. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az en fiam 19 evesen ongyilkos lett tole.
2018. nov. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha már marihuána függő lesz a skrizofrén akkor ha nem jut hozzá előjöhet Antal. De ne akard hogy előjöjjön Antal!!!
2023. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!