Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha rájöttem,...

Mit tehetek, ha rájöttem, hogy megbolondultam?

Figyelt kérdés

Kezdtem járni terapiara , kisse kesön.

Sose emlekszem , hogy stabil lettem volna pszichikailag , nehez volt nekem apam miatt , szigor stb .

Iskolaban sirtam , az volt az erzesem hogy a szuleim eltuntek , meghaltak , nem jönnek haza a munkaból

Felnöttkent rossz ferfiakhoz ragaskodtam vegtelensegig . Kesöbb elvaltam es szorongtam a jövö miatt , az anyagiak miatt , ami teljesen megboritotta az agyam , mindig ket nap utan jöttem ra , hogy mi lett volna a jó döntés egy adott helyzetben ,csomó rossz döntest hoztam mert nem láttam tisztan a sok stressztöl es lebegtem szinte a föld felett nem voltam jelen agyilag , es nem tudom ha helyrejövök ennyi ev szorongas utan

Most se vagyok önmagam



2018. okt. 24. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem bolondultál meg, mert csak az ép elméjűek félnek a megbolondulástól. Akik tényleg bolondok, azok nem tudnak róla. Ha idegennek érzed saját magad, az a deperszonalizáció. Ez sem a megbolondulás jele, hanem egy szorongásos tünet és teljesen ártalmatlan. Szerintem keress egy jó pszichiátert.
2018. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!