Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegseg elonyei?

Mentalis betegseg elonyei?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Sajat tapasztalat erdekelne, hogy sikerult-e valakinek valami jot kihoznia a betegsegebol, barmit! Remelem van ilyen.

2018. okt. 30. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez ugye attol is fugg milyen betegseg.
2018. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nincs.

Az az előnye, hogy elmúlik vagy javul.

Később örülsz majd, hogy jobban vagy.

Amúgy semmi jó nincs benne, bár kihagyhattam volna!

2018. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A sok szenvedés, amit az. ún. mentális betegség tud okozni, az nálam például növekvő önismereti igényt hozott. Meg akartam érteni hogyan működöm és miért ismétlődnek érzések,élethelyzetek az életemben és ezeknek mi a forrása. Empatikusabb lettem mások problémáival kapcsolatban.
2018. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A négyes válaszolónak ment a zöld tőlem. Nagyon jót írt.

Sajnos én még nem vagyok azon az úton hogy meglássam benne a "jót"...

Szóval az én válaszom, hogy nincs előnye.Csak baromira nagy hátráltató tényező az élet minden területén.

2018. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát depresszió, személyiségzavar

de nem a betegség miatt lettek jók bizonyos képességeim, hanem azok a dolgok miatt, amiktől beteg lettem

de nem kárpótol semmiért, legalábbis eddigi életem alapján, remélem fog...

21/L

2018. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem mindengyik mentális betegség, de az általánoshoz képest egyfajta aberációk:


Pszihopátia / Szociopátia: Előnye: Érzéketlenül törsz "felfele" , bármit megteszel a sikerért, és közben nemtudnak megbántani. (Mivel nemérzel semmit)


Borderline: Ez nem olyan jó, viszont a csekélyebben van meg benned, akkor az ingadozó érzelmeidet akár művészetbe is fektetheted. (Persze ha művész lélek vagy)


Autizmus spektrum zavar: Ha itt se súlyos, akkor válószínüleg okosabb vagy az átlagnál (Nembiztos), és ezt a képességed kamatoztathatod például matematikában.


Egyelőre ennyi jutott eszembe, de ezek nem szakmai információk.

2018. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem befektettek a pszichiátriára és ott ismertem meg a jelenlegi legjobb barátaimat! De akár neten, fórumokon is lehet ennek kapcsán ismerkedni, vagy pl csoportterápián is.

Na de ez tényleg nagyon a betegségtől függ, egy súlyos depressziós vagy pszichotikus beteg nem fog tudni élni ezekkel a lehetőségekkel.

2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kihasználhatod a mániás fázisokat élvezkedni. Meg a suliban nem mernek lehülyézni ha tényleg hülye vagy, csak akkor, ha nem tudják. Én nem vittem be a papíromat és szidják az anyám mindenért, mert azt hiszik, hogy semmi bajom.
2018. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)))

3. valaszolo gratulalok, a "fogykos" te vagy :D

2018. okt. 31. 09:01
 10/14 A kérdező kommentje:
Toroltek is az eszkombajn valaszat. A tobbieknek nagyon koszi es mindenki gyogyuljon meg!
2018. okt. 31. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!