Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok...

Öngyilkossági gondolatok egyre sűrűbben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 23éves srác vagyok az életem romokban most nem mennék annyira bele de a családommal már nem igen van kapcsolatom másfél éve lett vége egy négy évig tartó kapcsolatomnak ahol a lány a menyasszonyom volt ezen azóta se tudtam túllépni, sőt igazából azóta egyre csak romlik az állapotom dolgozok de semmi értelmét nem látom az életnek fáradt vagyok az ivason kívül semmihez nincs kedvem sőt mostanában egyre többször részegen öngyilkossági gondolataim támadnak, valamelyik este ez annyira erős volt hogy kisétálltam az állomásra is majd inkább mégis visszafordultam, de ez egyre gyakrabban fordul elő, úgy érzem az idő csak telik de feleslegesen és velem már semmi jó nem fog történni, nagyon borusan látok mindent és egyhangúnak, nem vagyok egy csúnya gyerek több lánnyal is voltam azóta de mindegyiknek véget vetettem mielőtt bármi kisulhetett volna a dologból, most jutottam el odáig hogy komoly baj van sokszor nyugtatókat szedek nem tudom mi hozhatna ki ebből az állapotból van még valaki hasonló helyzetben?

2018. nov. 7. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Pszichológusnál már voltam megállapított depressziót szorongást egy darabig szedtem gyógyszert is nem ért semmit, én nem ilyen voltam nem tudom hogy süllyedtem idáig és mi hozhatna ki ebből, sajnos azt hiszem hogy már semmi
2018. nov. 7. 21:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történt. Van esetleg barátod, testvéred, bárkid, akivel tudsz erről hosszdalmasan beszélni? Segítségre van szükséged minde képp, ha senki bizalmasod nincs, keress fel egy szakembert, mielőtt még rosszabbra fordulnak a dolgok.
2018. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim szerencsére és testvérem is tudják hogy baj van de azt nem, hogy ekkora próbálom is titkolni, nem akarom őket ebbe belevonni.

Lehet mégegyszer megpróbálom a pszichológust de sok értelmét nem látom, nagyon régóta küzdök ezzel

2018. nov. 7. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj még egy esélyt egy másik pszichológusnak, vagy próbálj ki egy pszichoterapeutát. Egyébként az alkohol helyett, vagy akár amellett állj át a fűre. Lehet hogy egy kicsit segítene a depressziódon. Remélem rendbe jön végül minden, legyél kitartó!
2018. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!