Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásoldó mennyi idő után...

Szorongásoldó mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés

Kedden kerültem be a pszichiátriára öngyilkossági kísérlet miatt. 18 éves vagyok, borderline.


Kedd estétől szedek valami szorongásoldót, de őszintén megmondva nem mondanám, hogy annyival jobb lenne a helyzet. Hétvégére hazaengedtek, de holnap reggel kell mennem vissza és még legalább egy pár napig bent lennem.


Nem tudom pontosan milyen gyógyszer ez (konkrétan pont a szorongás és a félelem miatt nem mertem rákérdezni, hogy mit is szedek), de napi 10-12 órát alszom és bőven tudnék többet is, ezen kívül azonban nincs különösebb hatása. Vagyis de, nehezen orientálódóm, állandóan neki megyek a falnak, asztalnak, satöbbi.


A kérdésem jelenleg az, hogy normális, hogy több nap szedés után sem érzek konkrét javulást a szorongás/hangulat terén? Igazából megkockáztatom, hogy most rosszabb, mint előtte. Gondolkodom, hogy abbahagyom a szedését a kórházi kezelés után.


2018. nov. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Furcsa, hogy hazaengedtek. Ilyen esetben, főleg ha új gyógyszert kapsz, megfigyelésre bent szoktak tartani. Jelezd az orvosodnak, amit leírtál, lehet, hogy módosítani kell a gyógyszeren.
2018. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a gyogyszer neve? Idoben sem egyforman hatnak.
2018. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több hét mire elkezdenek hatni, de 8-12 mire elérik a maximumot.
2018. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!