Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ertelme van a szorongasoldo...

Mi ertelme van a szorongasoldonak (Frontin), ha kb 1 honap alatt ra lehet szokni, es kb 1 het utan semmi haszna?

Figyelt kérdés

1 hetig szedtem .. az elso ket napban jol aludtam a honapok ota tarto insomniamban.

Aztan ugyanugy felkeltem hajnalban, aztan remalmaim lettek tole, majd a 6ik nap korul mar nem is hasznalt. Kb ugyanugy szorongontam mint azelott. Aztan abbahagytam es rosszabbul voltam mint mikor neki alltam.

Olvastam, h raszokik a test, egyre tobb kell .. es az elhagyas drgogszeru horror..

Nos. Akkor minek van??

Nagyon mondja a magan pszichologusom, h legalabb a Frontint szedjem de igy mi ertelme?

Ez olyan mint a kave. Eleinte hat majd utana ketszer annyi adag kell hogy ugyanazt erezd mind az elejen.

Minek akkor?


2018. okt. 25. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy a gyógyszeripar el tudja adni a sok mérget. Ami többet használ mint árt ugyebár... orvosi segítséggel szokj le rola,magadtol nehezen megy,de ez is lehetséges.. ja és egy jó szakember is kéne,nem csak az,aki miután kimondtad az első neved,egyből azt monda,hogy : oooo hát akkor tudom mi a baj,két mili drog(legális sajnos,sok embert tett mar tonkre fizikailag es agyilag)naponta 3x..
2018. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szokik rá 3-4 hét alatt, ők vígan elvannak vele. A másik, hogy van olyan súlyos szorongás, amit nem lehet buksi simogatással, meg citromfű teával enyhíteni.. A harmadik meg, hogy csak addig kell szedni, amíg az ember túljut a legnehezebb részen/állapoton.
2018. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utana pedig kinok kinjat atelve horror modon leszokni. Mar ha sikerul.
2018. okt. 25. 15:27
 4/7 anonim válasza:

Te hülye vagy amúgy kérdező?


1. Egy hét alatt nem leszel tőle függő...

2. Ez egy gyenge nyugtató kicsi a függőség esélye. Illetve, nem mind1 a mennyiség sem hogy napi hány db kell.

3.Először is meg kellene keresni a pánikod okát és hogy mi váltja ki.


Én is pánik betegvoltam. Nekem a tömeg és a sok koffeint váltotta ki. Én vízét ittam igy tudtam kompenzálni a betegségem.


Üdv egy volt pánik beteg

2018. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A maga a gyógyszer elvileg arra hivatott, hogy a pszichés betegség által felborított agyi működést visszabillentse normál állapotba. Gyakorlatilag az agyi működést befolyásolja, többnyire a hormontermelést. (dopamin, pl)

De mivel erősen stimulálja az idegrendszert tönkre is teszi a fenébe, mert tényleg úgy hat néha mint a szintetikus szarok. Általában a kezdeti időszakban felerősíti a tüneteket, amihez orvosi kontroll kell, mert a beteg könnyen önveszélyessé válik, vagy a szorongás elviselhetetlen mértékeket ölt. Ma már mondjuk hozzád vágják a receptet, aztán menj Isten hírével, egy hónap múlva találkozunk.

A leszokáshoz kérj orvosi segítséget, egyedül semmiképp se kezd el. Kérdezd meg a dokit mik az alternatívák, amik bevethetők Frontin helyett (nem csak gyógyszeres terápiák léteznek, de a gyógyszert egyszerübb alkalmazni, és valamivel erősebb is).

Akár még a gyógyszerváltás is elérhető, de a Xanax-Rivotril kombót hanyagold, mert ugyanolyan erősek mint a Frontin. Az orvosnak kötelessége felvilágosítania téged, és köteles tanácsadást adnia, hogy mit tegyél a továbbiakban.

2018. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neeeem vagyok fuggo. Még.

Kb masfel hete szedegetem.

Nappal mar nem.. azt megoldom macskagyokerrel.

Nem panikos vagyok. Csak kimerultem , nem aludtam eveken at, insomnias vagyok es van egy enhye ptsd.

A lenyeg hogy miert a Frontint irjak fel amikor van helyette mas..

2018. okt. 26. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
alvasguru.hu
2018. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!