Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mentalis betegseggel hogy...

Ti mentalis betegseggel hogy tudtok dolgozni jarni?

Figyelt kérdés

Hogy tudtok nap mint nap bejarni es munkahelyet megtartani? Nekem nagyon nehez.

Betegseget is irjatok legyszi.



2018. nov. 12. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Én sehogy. Bipoláris affektív zavar, kényszer betegség, kevert szorongásos depresszív zavar, pánik zavar
2018. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Es amugy amelyikotok dolgozik, milyen munkakor?
2018. dec. 12. 19:44
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Kevert szorongásos depressziós zavar ...igaz, hogy annak is már csak a maradéka (anno szedtem egy hónapig az antidepit, de aztán kidobtam a kukába és inkább sportoltam). Sajnos stresszhelyzetben előjön a mellkasi szorítás, szívdobogás, feszültségérzés testszerte, leginkább akkor, ha nagyon fáradt vagyok mert keveset aludtam. A fáradtság hatására a depressziós gondolatok is jönnek, ami leginkább halálfélelem és a szeretteim halálával kapcsolatos aggodalmak. Megelőzésképpen le szoktam magam szedálni xanaxal éjszakára, ha érzem, hogy nem fogok tudni aludni. Egyébként továbbra is rendszeresen sportolok, az nagyon sokat segít.

Rendszergazdaként dolgozok egyébként, ami általában nyugis, de néha azért feszkós meló. Arra gyűjtök, hogy lenyugdíjazzam magam 50 évesen.

2019. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!