Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stilnox vagy Gerodorm?

Stilnox vagy Gerodorm?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb, hatásosabb? Tudom, vényköteles mindkettő, de az nem baj. :D

2018. nov. 14. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

A Stilnox halál. Soha többet. Olyan hallucinációim voltak tőle.. Elmondani sem tudom...

De hát kinek mi. A másikat nem ismerem.

2018. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Abszolut ember fuggo, ekvileg a gerodorm erosebb, de nekem meg a stilnox volt erosebb. Mas a hatoanyag, kinel melyik hogy hat. Ez olyan mint a fejfajasra, kinek mi valt be jobban.
2018. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Gerodorm nekem jó, végig alszok vele 6-7 órát, Stilnox nem igazán hat, felületes, többször felébredős az éjszakám tőle.
2018. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
A Stilnox "barátibb", de gyengébb.
2018. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stilnox elalvást segíti leginkább és nem az átalvást . Én azzal nem alszom végig az éjszakát. A gerodormmal viszont 7órát simán átalszom, ha úgy van. (Nem szedem rendszeresen egyiket sem.)
nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok es en azota abbahagytam minden altatot, nyugtatot es antidepresszanst. Erre tudok bíztatni mindenkit, rengeteg kart okoztak nekem ezek a szerek.
nov. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!