Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásproblémára melyik?...

Alvásproblémára melyik? Imovane? Eunoctin? Dormicum? Zopitidin, stilnox lendormin vagy gerodorm? Melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos gyógyszerekről, olvastam is pááról, de az orvosnak nem hiszek, multkor is felírt veronált, és rászoktam, elég volt letennem. Alvásproblémám van, de csak néha. Melyik az a gyógyszer, ami azonnal elaltat, és reggelig alszok, többet láttam, olvastam, de nem tudom kinek milyen hatással volt. Ki mit ajánl? Van mikor az istennek sem tudok elaludni akkor kellene egy ami kiüt, de ez havi egyszer kétszer. Pl tegnap. imovane? Eunoctin? Dormicum? Zopitidin, stilnox lendormin vagy gerodorm? Melyikről mi a véleményetek?
2011. jún. 4. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
dormicum. egy felet vegyél be lefekvés előtt 20 percel. reggelig alszol. de attól függ h hány éves vagy. ha elmultál már 18 akkor egészet is vehetsz be. de az a legjobb,csak hamar rálehet szokni...
2011. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ha benyomok egy dormikumot, kiüt? nemszokok rá, mert mondom ritkán van ilyen, csak ennyi féle gyógyszernél nemtudom melyiket írassam föl. egyáltalán felírják? ha jóltudom mind vényköteles..


a többiről mit tudsz?

2011. jún. 4. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudsz aludni, akkor tényleg a Dormicum a legjobb.
2011. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sedogelatot szedek. Ez nem is gyógyszer.. Vmi gyógynövényes izé.

A lényeg, hogy nekem ez bevált. Mondjuk én rendszeresen szedem.

2011. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem gyógyszer kellene, nemigazán érdekel, mert ritkán fordul elő a dolog, bár lehet hogy most a meleg miatt, tegnap tegnapelőtt alig bírtam elaludni, egész este forgolódtam, és a baj az hogy amugy meg migrénhajlamos vagyok, és ha nem pihenem ki magam, lásd ma, fáj a fejem. a fa@@ kivan... valami olyan kellene, ami kiüt, hogy ne forgolódjak sokat, még ha nem is vagyok álmos, mert általában ezek csak akkor hatnak, ha álmos vagy... és reggel fel is kelek tőle, és nem fáj a fejem. kávézni nem is kávézok,ritkán iszok energiaitalt, de azt is csak az ízéért. thats it.
2011. jún. 5. 18:33
 6/7 liza.monteiro válasza:
100%

Figyu!

Én probáltam mindet totál függövé tudsz tőle válni én magam is az vagyok sajnos!

De a kérdésre a válasz nekem a SANVAL jött be,mert az teljesen ugyanaz mint a stilnox ami szintén kiüt 1 pillanat alatt csak éppen 2x annyiba kerül...

immovan hát...keserü szájize és a lassabb hatóideje miatt hanyagoltam.Dormicum nekem nem hat pedig azt mondják hogy az ütős ,szerintem nem :S De kezdésnek ha a nyelved alá beteszel 1 lendormint az is okés de mégsem olyan durva mint a stilnoxék. Reggel tutin ébredsz semmi bágyadtság stb. Viszont arra nagyon kell figyelni hogy csak és kizárolag (bármelyik mellett döntesz is) TELJES ÁGYNYUGALOMBAN vedd be mert ha nem akkor totál emlékezetkiesés se kép se hang!

2011. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt recept nélkül meglehet venni?
2011. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!