Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség lehet? A...

Ez valami betegség lehet? A párom márnem bír normálisan funkcionálni emiatt

Figyelt kérdés

állandóan azon parázik hogy a rokonait/ szüleit valami baj éri. ebbe sokszor bele is gondol, nem tudja elhesegetni ezeket a gondolatokat. Aztán meg bűntudata van hogy mivan ha “bevonzza” ezzel hogy sokat gondol rá. Ezek miatt minden nap ingerüt, sokat sír. Sokat alszik, sokat eszik, elmegy berugni a barátnőivel. Aztán ezek miatt megint bűntudata van hogy ő milyen semmirekellő, el fog hízni, ronda lesz, akkor én el fogom őt hagyni( baromság, sose tennék ilyet). Meg hogy túl sokat iszik meg cigizik akkor beteg lesz és majd nem lehetnek gyerekeink.

Szóval a nap nagy részében ez van, egyre jobban bevonódik ebbe. Én meg nem tudom mit csináljak. A kiutat nem látja, agresszív is néha..


2018. nov. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti van vmi lelki problémája. Szerintem pszichológus kéne, hogy leásson a probléma gyökeréig és lehessen kezelni.
2018. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongás. Kellene neki pszichiáter, vagy pszichológus.
2018. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"...akkor én el fogom őt hagyni( baromság, sose tennék ilyet). "

hát, pedig ne éld bele magadat semmibe, saját életedet nem kell feláldozni egy beteg ember melletti tehetetlen vegetálásba, amiből jó úgysem sül ki.

2018. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!