Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Mi legyen a...

Mit csináljak? Mi legyen a kitűzött célom?

Figyelt kérdés

41 éves vagyok. Nincs családom, gyerekem n úgy tűnik nem lehet, meg elég késői is eleve, nincs saját lakás csak albérlet.

Nincs komoly munkahelyem, se komoly szakmám, de jól keresek azzal, ami van.

Unatkozom amikor nem dolgozom.

Minek vennék megy lakást, házat, autót, nem kell, szinte üres lenne.


Érdeklődési köröm a megújuló energiák, környezetvédelem, ezek tudatában tengetem mindennapjaimat, de nem vagyok elég képzett a témában, hogy ilyen területen képzeljek el munkahelyet. Se matek, se fizikai se kémia, ökológia tudásom messze nem elegendő ehhez.


Egyszerűen nem tudok tervezni a jövőre, mert mindig oda kötök ki, hogy


Ennyi mindent megtanulni már úgysem tudok meg minek? Ha megoldhatnám, hogy egy olyan lakásban éljek, aki pl nem él fel CO2-t gerjesztő energiaforrást, akkor utána ott ülnék és egy olyan lakásban unatkoznék.

Mi a frászt csináljak?


2018. nov. 17. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolj, olvass, barkácsolj, kirándulj.
2018. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, hirtelen ez a 4 jutott eszembe, de még tudtam volna mondani vagy 25 dolgot. De mást is hagyok szóhoz jutni.
2018. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kis egyszobás lakásban nehéz barkácsolni.


Hülyén nézne ki egy satupad a nappaliban

2018. nov. 17. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell új ház.:D
2018. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csajozz bé.
2018. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátnőt keresni, családot alapítani. Járj el valami klubba, szervezett kirándulásra, vagy ami téged érdekel és szerezz barátokat, ismerkedj. Én a helyedben a szociális életem fejlesztésén dolgoznék, azt tűzném ki célul.
2018. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!