Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ez a depressziótól?

Niktoon kérdése:

Lehet ez a depressziótól?

Figyelt kérdés
1-2 hete szinte állandóan szédelgek, és sistergő hangot hallok. 3 hónapja szültem és elég mély depresszióm van. Attól lehetne ez a szédülés? A vérképem jó, a fülészeten sem találtak semmit. Egész nap egyedül vagyok a babával a sötét házban, emberrel alig találkozok. A férjem 4 műszakos állandóan dolgozik.

2018. nov. 22. 02:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 2hete szédülök, mintha a tárgyak mozognának. Nagyon kikészîtő és mellé a fülem is zúg. Nekem azt mondták idegi alapon is szédülhetek! Mivel nagyon depressziós és pánikbeteg vagyok. 😞 Jelenleg a munkàmat is akadályozza, így most itthon vagyok a 4fal között, ez sokat ront rajta. De odaig jutottam, hogy ha ki kell mozdulni már attól rosszul vagyok. Mégjobban szédülök, stb. Fül-orr gégén voltam, azt mondták fülem rendbe. Nyakam az már kevésbé... Sokszor lemerevedik és a csigolyák sem a legjobb állapotúak. Arról is lehet szédülni! Nincs a nyakad nagyon befeszülve? Én elég sokat ültem mostanában úgy, hogy az ágytámlának voltam dőlve és egy kényszertartast felvett a nyakam. Mindenesetre a biztonság kedvéért neurológushoz elküldött a dokim, majd 2 hét mire időpontot kaptam. De az a gyanum ez lehet inkább idegi dolog lesz. Mert ha pici nyugtatót beveszek, akkor enyhül. 🤨
2018. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!