Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok ti mivel...

Borderline-osok ti mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés
Kezdem egyre inkább felismerni magamban a borderline tüneteit, de nem tudom hogy az vagyok-e. Az lenne a kérdésem, hogy ti hogy találtátok meg a hivatásotokat? Mert én most a 20as éveim elején még mindig nem tudom, hogy mivel szeretnék igazán foglalkozni, most kezdtem az egyetemet, de szerintem abba fogom hagyni, mert nem érdekel.

2018. nov. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Kitalálom: rágugliztál mi az és magadra ismertél.
2018. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem izgulok
2018. nov. 23. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is a neten találtam rá erre a betegségre, és jó, hogy így történt. Addig azt gondoltam, hogy egyszerűen csak egy idegbeteg csődtömeg vagyok, de így már nem magamat hibáztatom, és elmentem dokihoz is vele. Már lassan egy éve terápiára járok.


Egyébként harmadéves egyetemista vagyok, ami azt jelenti, hogy mindjárt végzek. Ez persze nem az első szakom, 21 évesen váltottam, és ez nagyon megtetszett. Akkor úgy éreztem, hogy nekem csak ez az egy út járható. Most úgy vagyok vele, hogy mivel tudom csinálni, és még mindig tetszik, befejezem ezt a szakot (már a végén járok), de még így is megfogalmazódik bennem, hogy nem ezzel fogok foglalkozni később. XDD Esetleg elvégzek egy kreatív OKJ-t, mint pl. grafikus vagy fotográfus.

2018. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!