Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegsegtol rossz...

Mentalis betegsegtol rossz memoria fiatalon?

Figyelt kérdés
Kiderult, hogy tobbszor elmondom ugyanazokat a sztorikat. En nem is emlekszem hogy mar mondtam. Van igy mas is? Mit lehet tenni? Teljesen kiesik nekem az ilyesmi :( Neha chaten visszakeresem es tenyleg elmondtam mar...depressziotol van allitolag de ez aggaszto :((( Hasonlo tapasztalat valakinel? Ti mit csinaltok?

2018. nov. 23. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, sőt van olyanis hogy pl. Ismerősöm megállapítja "jaj de szép idő van" erre 2percre rá én is elmondom ezt, mert nem emlékszem rá hogy mondta.

Pedig én nem vagyok depressziós, szóval más is van így mint te, ne aggódj.

2018. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a depressziótól van. És az is amiatt van, hogy aggódsz a memória-probléma miatt. Szóval nyugi - persze ezt könnyű mondani. Jobbulást!
2018. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!