Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova kellene fordulnom?...

Hova kellene fordulnom? Állandó fáradtság, nehéz alvás, figyelemzavar, bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kigyermekkorom óta nagyon nehéz alvó vagyok, ez az évek alatt egyre jobban csak erősödött. Nem egyszer volt rá példa, hogy annyira nem ment az alvás, hogy délelőttig fent voltam, csak nappal aludtam néhány órát. Erre próbálok odafigyelni, amikor normálisan 22-23 óra felé elalszom és 7-8 órakor kelek, nagyon nehezen kelek fel, mikor iskolás voltam, sokszor bármennyire próbáltam figyelni az órán percekre bealudtam, most pedig egész nap fáradtnak érzem magam, annyira nem megy a koncentrálás hogy az általános dolgok rovására is megy: vezetés közben sokszor csak bambulok, a monitor előtt csak nézek ki a fejemből mikor figyelnem kellene. Sosem érzem magam úgy, hogy kialudtam volna magam. Több éve körömágy-gyulladással szenvedek, ez a gyulladás lehet kiváltó oka a dolgoknak? Több helyen utánaolvastam a tüneteknek, sok helyen depresszióra vagy alvászavarra utalnak.


Sajnos mivel eléggé összetett a problémám, nem tudom, pontosan hova kellene fordulnom(neurológia, pszichiáter, stb). A háziorvosomtól sehová nem kaptam beutalót, egy egyszerű fejfájás elleni gyógyszert írt fel, persze eredménytelenül.



2018. nov. 8. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ide el kellene menned. Egy próbát megér.

2018. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!