Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ellene? Érdemes...

Mit tegyek ellene? Érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Rövidre fogom: depressziós vagyok és egy ideje romlik a helyzet, méghozzá gyorsan. Már nem is gondolok másra csak öngyilkosságra. Képtelen vagyok koncentrálni, a jegyeim romlanak. Egyszerűen csak nézem a könyvet és nem fogom fel amit olvasok, nem tudok tanulni, alig eszem és random rohamaim vannak. Amikor hozzám szólnak vagy kérdeznek valamit, a fejemben ott a válasz, de nem bírok kinyögni egy hangot sem, csak ülök némán. Igyekszem elfoglalni magam, edzőterembe járok, de ott is az egyetlen gondolatom, hogy meg akarok halni és hogy nem ott kellene lennem, hanem valahol holtan. Érdemes dokitól gyógyszert kérni rá, vagy úgysem tudok vele mit kezdeni? Valaki aki depresszióval küzd, tapasztalat?

2018. nov. 25. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet segíteni. Vannak tabletták is, amik néhány hetes szedés után fejtik ki a hatásukat, vagy pl. jó tapasztalataim vannak a pszichoterápiáról is. Szóval ne szenvedj, tegyél ellene, menj el orvoshoz!
2018. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes. Nekem is nagyon rossz volt az állapotom, de gyógyszerrel és akarattal sikerült kijönnöm belőle.
2018. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
pszichiátria
2018. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el az Idegosztályra, és fogsz kapni gyógyszert. Pár hónapi szedés után rendbe jössz. Nem érdemes szenvedni!
2018. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!