Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fajhat fizikailag ez az egesz?

Fajhat fizikailag ez az egesz?

Figyelt kérdés

Lehetseges, hogy a depresszios idoszakban olyan fajdalmaim legyenek, hogy alig birjam elviselni? A mellkason feszit, a fejem zug, alig van erom. 4 napja ki se mozdultam. Nehezen kapok levegot.

21/L



2018. okt. 23. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Létezik. Én is így vagyok most. Hidegfront van. Az felerősíti a fájdalmat is...
2018. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, velem is így volt a nehéz időszakomban.
2018. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mit lehet tenni? A pian es a vagdosason kivul.
2018. okt. 23. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Túrni.

Sajnos én nem iszok ( alkoholost ) és nem vagyok vagdosós sem. Várom, hogy megnyugodjon az idő...

2018. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Túrni=Tűrni bocsi
2018. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sokszor elojon :( es egyre inkabb nem erzem azt hogy tudnek barmit kezdeni. Miert van ez?
2018. okt. 23. 17:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Es egyre rosszabb
2018. okt. 23. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok


Engem csak pszichológus tudott kihúzni ebből az állapotból, nem kell ódzkodni tőle. A másik amit tudok tanácsolni, hogy legyenek céljaid, nézz magadba, legyen egy olyan motivációd, ami a legnehezebb napokon is erőt ad és túl tudsz lendülni rajta. A céltalanság és a kilátástalanság csak további depressziót szül.

2018. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!