Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a cigirol?

Hogyan szokjak le a cigirol?

Figyelt kérdés
Kb 3eve dohanyzok. Nagyon erosen fugo vagyok. 8napja mar nemgyujtotam ra de nembirom mar!! Mennyi idonek kell elteljen ahoz hogy mar ne kivanjam ? Mit tegyek hogy ne kivanjam ezel a hulyesegekel hagyatok hogy foglald le magad.. NEMLEHET!! Mert ragondolsz csak. Szval mittegyek mennyi idot kell kibirjak meg?

2018. nov. 27. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sajnálnék 8 napi erőfeszítést eldobni magamtól egy percnyi gyengeség miatt. Ha már eddig kibírtad, többet is kibírsz. Tényleg nem kell lefoglalnod magad. Csak csináld úgy a napodat, ahogy mindig is, menj munkába/suliba, dolgozz, kajálj, beszélgess, stb. csak ne gyújts rá. Ha úgy érzed, hogy szünetre van szükséged, hát menj. Amikor eddig kijártál cigizni, ugyanúgy kimehetsz, sétálj egy kört a ház körül, de ne gyújts rá.

Hogy mennyi időt kell kibírnod, az rajtad áll. Nekem 3 napot kellett kibírni, 20 év dohányzás után, mert utána rájöttem, hogy minden tünet, minden "nehézség" csak mondvacsinált ürügy, hogy rágyújthassak.

2018. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!