Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentalis betegseg? Tobbi lent.

Ez mentalis betegseg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval hogy csak lezuhanyozva fekszem be az agyba. Ha tiszta az agynemu de en faradt vagyok zuhanyozni es nem vagyok tiszra hanem izzadt meg allott, akkor nem tudom mit csinaljak, ugy nem fekhetek be a tiszta agyba mert ugy erzem bepiszkolom. Koszos haj ugyanez Van igy ezzel valaki?

2018. nov. 27. 22:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Szoval a fo kerdes hogy ha van ezzel igy mas is, hogy oldja meg? Es ez mar kenyszeresseg?
2018. nov. 27. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe autisztikus kényszeresség, de a jobbik fajta. Hiszen nemhogy hátrányod nem származik belőle, végülis jót teszel vele.


Ameddig a kényszereid ártalmatlanok, ne foglalkozz velük, fordítsd őket a javadra.

2018. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak kényszeresség, régebben nekem is voltak ilyen dolgaim, de szerencsére lejöttem róluk.
2018. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhm, szerintem ezzel semmi baj, és egyáltalán nem kényszeres. Nyilván nem fekszel be koszosan az ágyba. Ha csak ez az egy ilyen dolog van, az szerintem teljesen normális. Én azt se szeretem, ha valaki utcai ruhában ül a tiszta ágyneműmre.
2018. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!