Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú magányos, otthon lévő,...

Hosszú magányos, otthon lévő, munka nélküli időszaktól normális, ha leamortizálódok mentálisan? 25/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ez a minimum.. Én konkrétan majdnem sikeresen véget vetettem az életemnek.. És most újra arrafelé tartok. 50 évesen...

Hát ha valami szánalom, akkor ez az.

De te 25 évesen még kimászhatsz ebből.

2018. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugye, ezt akartad kérdezni?

"Az normális, ha hosszú ideje munkanélküli, otthon levő, magányosként mentálisan leamortizálódom?"

Ha ezt akartad kérdezni, akkor a válaszom határozottan: "IGEN". Ám, ha elmész dolgozni, minden problémád (amit írtál) - megoldódik. Úton-útszélen mindenhol állást kínálnak!!! Sült galambok sosem röpködtek, most sem. A környékünkön Kárpátaljáról való emberek dolgoznak sok száz kilométerre az otthonuktól...

2018. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Áruld már el nekünk, hogy 25 évesen te miért nem vagy képes dolgozni és miért épülsz le otthon? Ugyanis nem 70 éves vagy.
2018. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek normális. Nekem sok év nyomor után már kezdenek olyan érzéseim lenni, hogy nem vagyok olyan stabil, mint rég, bár ha elég intellektuális dolgot csinálok, az jobb, mintha hülyeségeket nézek a neten nonstop. Ja és totális magányom nincs, de ha nem vagy magaddal oké, akkor simán belesodródhatsz egy remete-mentalitásba...


Ez nagyon egyéni, de normális. Az is normális, ha munkád van, de annyira nem OK az életed, hogy ez a mentális egészségedre megy rá.

2018. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!