Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Rettenetesen negatív vagyok.Mindenben és mindenkiben csak a rosszat láttom, nyilván magamban is amitől nagyon kevés önbizalmam van. Mindig szomorú vagyok, ha valaki csak egy kicsit erősebben rám szól azonnal eltudnám sírni magam. Folyton rossz érzésem van. Sokszor sem itton, sem a barátaimmal nem érzem már jól magam, úgy érzem nem érdemlem meg mások társaságát. Hogyan tudnék boldogabb életet élni? Mit tegyek hogy meg tudjak változni hogy pozitívabb legyek?


u.i.: bocsi ha kicsit zavaros..


2018. dec. 5. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny lehetsz, meg kell erősödnöd. Nem tudom mennyi idős lehetsz, idővel a tapasztalat lesz az, ami meg fog erősíteni. Kezdetben ajánlanám neked a sportot, rendszeresen csinálni. Sokat olvastam arról, hogy a küldő sport mennyire meg tudja formálni a személyiséget, pl. a vívás nagyon ilyen. Érdemes olyat próbálnod, ami tetszik neked és tudnád élvezni. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amit szeretsz. Ha van, házi állattal foglalkozni többet, vagy bármilyen kézműves hobbi, vagy zene, ami fel tud tölteni. Érdemes a szabadban is több időt tölteni. Csattos Ilona előadásait is ajánlom, nagyon jók, teljesen más szemszögből, oldalról meséli el hogyan lásd a világot jobban. Előadási általában ingyenesek, csak előre kell regisztrálni.
2018. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!