Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megint depressziós...

Kezdek megint depressziós lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Munka miatt el kellett költöznöm, de itt semmit se lehet csinálni, hideg van mindenhez, jelenleg abból áll a napom hogy ledolgozom a 8 órákat hétköznap majd kondizok itthon súlyzókkal 1 órát. A többi alvás fekvés semmi más.

Tavaly decemberben voltam orvosnál írtak fel gyógyszert amit sose szedtem, rá 3 hónapra erőt vettem magamon és kilábaltam. Most ahogy elköltöztem megint előjött. Nem tudom már mit tegyek, azon gondolkodtam hogy kondi mellé valami kardio jellegű sportot futás, vagy kosárlabda.

Szerintetek? Mivel fékezzem meg?



2018. dec. 8. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát vegyél erőt magadon ismét. Más is egyedül van.
2018. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
B vitamin komplexet szedj, és igyál gyógyteákat! Egy rövid relaxációt is iktass be a napjaidba.
2018. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress emberi társaságot. A sport az jó, de az emberi társaságot nem pótolja.
2018. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen a futás jó ötlet, nekem is segít, amikor nem bírom már. Vitamin komplex meg nyomelemek.
2018. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz új csajokat
2018. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!