Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Na most akkor mennyire érdemes...

Na most akkor mennyire érdemes hajtanunk magunkat? Árt így vagy úgy a betáblázott élet?

Figyelt kérdés

Most bő egy évig a következőképpen kellene, hogy kinézzen az "órarendem":

- Munka, nálunk nem 8,5, hanem 9 óra

- Heti egyszer pszichológus

- Heti kb 3x1 óra sport

- Napi 1-2 óra tanulás

- Minden második hétvégén tanfolyam.


Szociális élet emellett nem fér bele, Édesapámmal és egy-két barátommal találkozom néha.


Pszichológushoz még nem járok, ezen kívül már most ilyen az életem (fárasztó).


Egyedül... nem tudom most eldönteni, véleményt alkotni arról, hogy jó-e ez így.

Higgyétek el, nincs, akitől megkérdezzem.

Apukámmal jó a viszony, de lelkizni nem igazán tudok vele (ő szokott velem), fogalma sincs az érzéseimről és arról, hogy telnek a napjaim.


2018. dec. 9. 15:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is hajtottam magamat míg fiatal voltam. De már rájöttem, hogy hallgatnom kellett volna öregapámra, aki azt mondta, hogy ne kapkodjak az evéssel, mert olyan sürgős munka nincs ami ne érne rá még néhány percet. Most 50 évesen 54% os rokkant nyugdíjból tengődöm. Tenném még ma is, de már ki vagyok égve! Aki nem ér rá megrágni a táplálékát az mind így jár!
2018. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!