Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon zavar férfiak társasága...

Nagyon zavar férfiak társasága, miért van ez?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van és depressziós tüneteket produkálok. Mégis olyan érzés, mintha ez egy más probléma lenne. Szerintetek mi bajom van? Különösen férfiakkal szemben kisebbség-érzésem van és zavarba jövök valamint Nagyon szégyenlős vagyok velük való beszélgetésekben, pedig nagyon kedves ismerősök, munkatársak - semmi bajom velük, mégis van egy belső ellenszenv és egy "nem akarok veled beszélgetni" érzés bennem.

2018. dec. 11. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is pont ugyanez a problémám. Depressziós vagyok, szorongok emberek társaságában. A férfiakat különösen nehezen viselem el. De szerintem ez leginkább az önértékelési problémából adódik ami a depresszió egyik tünete, hogy nem vagy képes elhinni, hogy te szexuálisan vonzó lehetsz bárkinek is és emiatt kellemetlenül érzed magadat. Tudom, átérzem. Még szemkontaktust se merek tartani pasikkal. 18L
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. dec. 12. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!