Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar esetén milyen...

Bipoláris zavar esetén milyen lehetőségek vannak ha nem hat a hangulatstabilizáló?

Figyelt kérdés
Teljesen hatástalan, abba akarom hagyni a szedését, ahogy az antidepresszàns sem ért semmit. Inkább adnának ide egy levél Xanaxot vagy Rivot. Lehet hogy hozzászokást okoz de ez az egy helyben toporgás kikészít. Már nem érdekel semmi csak legyen vége.

2018. nov. 27. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Hányféle gyógyszert próbáltál eddig? Én nem számoltam, de nekem minimum tizedikre találták el... 5 évbe telt... Mármint nem próbáltuk folyamatosan, mert én is csomószor kiakadtam a gyógyszerekre, h sz.r mind, és én márpedig nem fogok szedni semmit... De aztán mindig visszakerültem a pszichiátriára és megint kaptam gyógyszert, újat, aztán végre lett egy, ami bejött. Mondjuk nekem nem bipoláris van, de a helyzet eléggé hasonló.
2018. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokáig antidepit szedtem és nem hatott.iszonyatos depressziós szakaszaim voltak.Aztán a kórházba adták a lamolepet és bevált.
2018. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!