Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy tul lépjek?

Mit tegyek hogy tul lépjek?

Figyelt kérdés
Szoval röviden,a szüleim azt mondtak hogy hülye,felesleges és b@lfasz vagyok. És ha bármit elcseszek vagy éppen nem úgy sikerül ez jut eszembe. És nincs önbizalmam full idiótának tartom magam. Néha azon gondolkodom miért élek? Barátnőm szerint orvosra lenne szükségem. De nem akarom ezt. Ma is vagdostam magam egy késsel mert olyan hülyének és idiótának éreztem/érzem magam hogy ez a minimum. Gondoltam hogy elmehetnék valahova csam én egyedül de ez nem megoldható. Mit tegyek?
2018. dec. 11. 20:46
 1/9 anonim válasza:
Miért mondták?
2018. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mérgesek voltak. Nem emlékszem pontosan. De annyi rémlik hogy apró dolgok voltak.
2018. dec. 11. 21:01
 3/9 anonim válasza:

Figyelj van barátnőd, van aki szeret, a szüleid is biztos szeretnek, csak mérgesek voltak (ha mérges az emeber néha kiszalad a száján egy-két csúnya szó) ne foglalkozz vele! Nem vagy idióta, nagyon sok híres embernek nem elsőre jött be az élet, nekik is voltak rögös utak az életükben, de túlléptek, próbálj meg te is, és beszéld meg a szüleiddel, ha tényleg nem hagy nyugodni a gondolat! (;

#1

2018. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ne vagdosd magad!!! Az sehova sem vezet csak rosszabbul érzed magad, és fáj!

Egyébként lány vagy, vagy fiú?

2018. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Gondolj arra, hogy azért mert a szüleid nem érzed úgy, hogy szeretnek, még nem jelenti azt, hogy nem vagy értékes és szerethető ember. Azt fontos megértened, hogy fontos, hogy önmagad tiszteld. A barátnőd is ott van neked aki megbecsül és számíthatsz rá. Ha úgy érzed, fordulj orvoshoz, nem szégyen, nem is kell másnak elmondanod. Nekem is irhatsz, ha úgy érzed. Szivesen meghallgatlak. :)
2018. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a vagdosás kicseszett divat az egybites tiniknél....

Évek múlva meg nem győzik dugdosni az életük végig megmaradó hegeket...

2018. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Részemről meg is érdemled a jelzőket a falcolásaid miatt.

Mit vársz, talán Nobel díjat??? A szüleidnek teljesen igaza van!

2018. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah tényleg flancolás miatt fáj hogy le idiotáztak. Töllem irhatjátok nem sokat számit. Amugy már nem látszik de nyilván életem végéig ott lesz.:D
2018. dec. 12. 07:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a vágdosással általánosítanak. Van aki azért csinálja mert TÉNYLEG fáj. De vannak akik csak figyelemfelhívasra vágynak. És ezt nem veszik tekintettel...mert nem értik milyen érzés a tükör előtt álni és azt gondolni egy idióta vagyok.
2018. dec. 12. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!