Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az tini depresszió, ha Linkin...

Az tini depresszió, ha Linkin Parkot hallgatok, és Aviicit?

Figyelt kérdés
Már régóta szenvedek(2-3 éve) depresszióval,és szerintem ez már súlyos depresszió. Nem hogy javult volna,inkább rosszabbodott. 17/F
2018. dec. 13. 08:28
1 2
 1/14 Cute_Psychopata ***** válasza:
100%
Nem a zenei ízlése határozza meg ki depressziós és ki nem. Azt sem tudhatom neked mi számít depressziónak, esetleg kicsit bővebben írhatnál arról mit érzel, vagy esetleg mit csinálsz. (Ha történik önsanyargatás, esetleg önsértés)
2018. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem attól leszel depressziós, ha olyan előadókat, énekeseket hallgatsz, akik már elhunytak. Mondjuk én nagyon szeretem a szomorú vasárnap című régi nótát. Ha nem ismered nézz utána. Egyebkent nem vagyok depressziós, így szerintem a zene nem számít ilyen módon.


Viszont, ha te úgy érzed hogy ez a két előadó lehúz és jobban érzed magad benne és egyre jobban depressziós leszel tőle, akkor úgy jogos a kérdésed, de ezt mondom csak te tudod eldönteni.

2018. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ez csak zenei ízlés. Ha lehangolnak, keress valami vidámabbat is. :)
2018. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
mert ezeket a mainstream szharokat hallgatod? maximum retardált lehetsz. és nem, nem vagy "depressziós", csak hisztis tini.
2018. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából sose szoktam hisztizni. De ezek a tüneteim:

Kedvtelenség,örömtelenség,reményvesztettség érzése,apátia,halálvágy,zárkózottság,öngyilkossági fantáziák,negatív jövőkép,kilátástalanság.

Röviden ennyi. Egyébként alig bírok kimozdulni az házból,legtöbbször fekszek,és nem bírok ki kelni az ágyból. Sok problémám van,amit nem szeretnék megosztani,mert olyan sok,és nagyon rossz.

2018. dec. 13. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez egy ilyen időszak, a legtöbb tizenéves átesik ezen. Meg most gondolom az időjárás is rátesz a hangulatodra. Esetleg nincs olyan személy akivel meg tudnád osztani a gondjaidat és meghallgatna?
2018. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan,de már nincsen. Szóval jelenleg nincs senki.
2018. dec. 13. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha. A depresszió egy súlyos mentális betegség és nem attól alakul ki, hogy valaki Linkin Parkot és Aviicit hallgat.
2018. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként annyira k..rvára menő, hogy olyan emberek hivják magukat depressziósoknak, akiknek közük nincs hozzá. És a magad fajták miatt nem veszik komolyan az öngyilkosokoat.
2018. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A #6-os vagyok. Ha nincs ilyen ember, akkor érdemes lenne szétnézned a környezetedben, hátha találsz valakit aki beszélgetne veled erről. Viszont az való igaz, hogy ez nem depresszió, pláne nem a súlyos fajta. Csak egy ilyen időszak. És én sem értem mi köze a zenei ízlésnek ehhez.
2018. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!