Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi volt? Elveszítettem az...

Ez mi volt? Elveszítettem az eszem? Megijedtem.

Figyelt kérdés
2 ilyen eset volt: Az egyik régen történt. Éppen véget akartam vetni az életemnek,és azt vettem észre,hogy nem tudok helyesen gondolkodni. Konkrétan nem tudom,hogy hol voltam,ki vagyok,mit csinálok. Beletelt 1-2 percbe mire kapcsolt az agyam. A másik pedig tegnap volt. Megint terveztem,és elkezdtem szédülni. Alig álltam meg a lábamon.
2018. dec. 14. 06:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kijavítani azt ami elromlott!
2018. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyszer megpróbáltam. De nem sikerült. Így reménytelen az életem.
2018. dec. 14. 11:58
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pont,nem is egy,mikor azt hittem nincs visszaút.de mindig is van, és volt.az egyetlen dolog,ami nem visszafordítható,kijavítható,az a halál.
2018. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet megpróbálni még egy nekifutással - hátha most sikerülhet?
2018. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha elsőre nem sikerült,akkor másodjára miért sikerülne? Van olyan állapot,amikor az ember teljesen feladja.
2018. dec. 14. 12:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem olyan egyszerű feladni sem! Már túl vagyok számtalan kísérleten - szóval tudom miről beszélek. Pusztán ego alapon nem lehet csak úgy kilépni az egészből. Inkább csak egy gondolati önpusztító örvénybe lehet kerülni, ami miatt teljesen fekete-fehér lesz a világ. Ez viszont nem vezet sehová! Valahogy ki kell szakadni ebből, és megnézni mit lehet még tenni - azért hogy jobb legyen...
2018. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha először elesünk mikor kerékpározni tanulunk, akkor adjuk fel mert másodjára sem fog sikerülni? Szerintem tovább kell próbálkozni, addig amíg nem sikerül!
2018. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem próbálom meg újra. Mentálisan,és lelkileg is feladtam a "reményt",ami bennem volt.
2018. dec. 14. 14:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor ebben a helyzetben akarsz maradni? Vagy mit szeretnél?
2018. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát csak válaszoltam arra,hogy mi történt. Pontosabban nem szeretném kifejezni. De a kérdésre a választ megkaptam,szóval köszönöm. Egyébként egy olyan gombot,amit ha megnyomok,akkor véget ér az életem. Fájdalommentesen.
2018. dec. 14. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!