Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns az első...

Antidepresszáns az első hetekben okozhat alvászavart?

Figyelt kérdés

Este beveszem a ket frontint, az antidepit, agyba bujok. Hirtelen nagyon melyen elalszom. De aztan 3-5 korul mindig felriadok.

Mintha kihuznanak az alvasbol. Erzem de nem tudok ellene mit cselekedni, hiaba aludek tovabb mar csak forgolodom.

Penteken lesz ket hete, hogy szedem, szorongasra, Posztraumara es depressziora.

Ja es hihetetlenul faj a hatam, a hatizmom minden hajnalra.

32/N


2018. dec. 19. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egyszerre kell bevenni a Frontint és az antidepit?
2018. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Okozhat. Milyen gyógyszert szedsz?
2018. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem a kettot egyutt ceszem be.

8 korul a Stimulotont, lefekves elott 9 korul a 2 db 0.5 frontint.

2018. dec. 19. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Már hiba, két gyógyszer bevétele között mindig legalább 2 órának kell eltelnie.
2018. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az antidepi erősen dolgozik az első hetekben. A nyugtató hatása meg kb 3-4 óra alatt áll ki, azért ébredsz fel, addig elnyomja. Én este bevettem a nyugibogyót, aztán az éjszaka közepén, mikor így megébredtem, akkor a következőt. Jobban járnál te is így. Továbbá az antidepit és érdemes 3 részre osztani, az elején jobb még így nem üt akkorát bevétel után.
2018. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a segito valaszokat!

Megfogadom a 2 oras tanacsot!

Eszre vettem en is, hogy amig elnyom a Frontin addig jol alszom, utana szornyu. Csak ugye ha pl 5-6kor ebredek meg, akkor mar nem veszek be tobbet, mert akkor alszom vagy 11ig, es gyermekem van aki kelt reggel.

Helexet probaltam de az sem tart ki reggelig, es en a 9 orat szeretem megaludni.

Az antidepit tenyleg erdemes tobb reszletben beszedni?

Szamomra nincs sok mellekhatasa, csak az ejszakai alvaszavar es az ejszakai es hajnali izomfeszules/hatizomfajdalom.

Gyanitom ez is a gyogyszereknek tudhato be, addig amig nem nyomtak el a tuneteket nalam minden alvasnal jott ki es izomrangasok formajaban.

Miota szedem a tabikat ezek megszuntek, az alvaszavar atalakult es az izomrangad helyett lett feszules.

Remelem ha beall a az antidepi ezek is elmulnak.

2018. dec. 19. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A Xanaxból van nyújtott hatású (SR), lehet a frontinból is.
2018. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Helex is nyujtott hatasu, de szamokra nem hasznal.

Kerni fogom a dokit hogy masfajta szorongasoldot probaljunk ki.

2018. dec. 20. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!