Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy másodikszor már nem hatott úgy az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Egy eve szedtem (paroxetin 20mg) antidepresszanst szorongasra es panikzavarra. Kellemetlen volt a mellekhatas 3 hetig de aztan jol bevalt meggyogyultam. Hat honap utan elhagytam es nem volt kulonosebben baj leszamitva a leszokasnal kb 3 hetig voltak mellekhatasok rendesen aztan elmultak. Most nem olyan nagymertekbe de visszajott a szorongasom es harmadik hete hogy ujra szedem meg fel evet azt mondta a phichiaterem. Ugy erzem mintha nem hasznalna ugy, a szorongasom nemigazan akar elmulni es a hanyinger. Szerintetek meg varjak egy kicsitt meg vagy menjek vissza a dokihoz? Valaszaitokat koszonom!
2018. dec. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Másodszor * pszichiáter *

Kérdezd meg az orvost.

2018. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én így jártam. Ráadásul ez után hiába váltottak, csak egyre rosszabb, durvább mellékhatásokat okozott, és a májfunkciós értékeket is nagyon megemelte.
2018. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy azert van olyan hanyingerem mert nem birja a majam. Tavaszig meg szedem aztan elhagyom.
2018. dec. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!