Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok, ez most egy...

Mit gondoltok, ez most egy betegség?

Figyelt kérdés

Szóval a lényegre is térek..

Az van, hogy néha azt hiszem,hogy az emberek tudnak a gondolatomban olvasni..

És ettől már egy jó ideje idegeskedek, hogy hallanak, megtudják a titkaim, vagyis azt, ami nem tartozik rájuk és azzal együtt elítélnek..(És ennek oka is van, mint pl. gondolok valamire és azt xy kimondja meg ilyenek..)

Nem tudom, hogy más jele ez vagy csak simán a szorongásomnak tudható be ez.



2018. dec. 21. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak a szorongásod teszi szerintem. Én is szorongó típus vagyok. Néha bennem is felmerül, hogy mi van, ha az emberek hallják a gondolataimat. Főleg buszon, várótermekben. Persze, tudom, hogy nem hallhatják, mégis felmerül bennem és elszégyellem magam, hogy biztos hülyének néznének, ha hallanák, hogy miket fantáziálgatok unalmamban. :D

Az is mindenkivel előfordul, hogy valaki más kimondja, amire gondolunk. Végülis egy fajba tartozunk, az agyunk hasonló módon viselkedik. Miért ne juthatna bárkinek pont akkor ugyanaz az eszébe, mint nekünk?


Mindesetre hidd el, senki sem olvas a gondolataidban! Ne hagyd, hogy ez a dolog átmenjen üldözési mániába!

2018. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gondolat szabad! Senki nem tudja mit gondolsz! Ez a jó az egészben:)
2018. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1nek

Hat de sajno bennem nem felmerül hanem meg vagyok róla győződve.

De aztán megnyugtatom magam, hogy nem igaz. Biztos nem. Hülyeség:)

2019. jún. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!