Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Mindenem megvan...

Mit tegyek? Mindenem megvan amit kívánhatnék, mégis úgy érzem nem vagyok boldog és nincsenek céljaim a jövőre nézve, és nem látom magamat a jövőben.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nem vagyok elkényeztetve, de megadtak a szüleim mindent amit kívánhat egy gyerek, ezért nagyon hálás vagyok nekik. Lassan érettségizek, jön a továbbtanulás, mégsem érzem úgy hogy várnám, hogy felköltözzek egy nagyobb városba, hogy egyedül éljek, hogy járjam a saját utam. Nem tudom mivel szeretnék foglalkozni, mit szeretnék csinálni a jövőben, elég bizonytalannak érzem magam, pedig minden megvan ami egy sikeres és boldog élethez kell. Mit tehetnék vagy mit csinálok rosszul?

2018. dec. 21. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl ne akarj sikeres és boldog lenni. egyszerűen csak hagyd, hogy történjenek dolgok, hogy tapasztalatokat szerezz. meg igyekezz szép dolgokat csinálni. ami belőled kiváltja a szép érzést.


az nagyon jó amúgy, hogy elmész egy más helyre és megnézed ott is magadat egy más környezetben. akkor is ha arra jössz rá, hogy jobban tetszettél magadnak a másikban.


ne valami stabil örömérzetet keress. meg az élet nem olyan mint egy játék, hogy szinteket kell lépni és ha sokat léptél nyertél.


valahogy másképp megy. de ezt most te is érzed. mert hiába képzeled maga egy jövőbeli helyzetben, ami nagy presztízsű úgy tűnik az nem váltja ki belőled azt amit keresel. az nem nyitja meg a szíved.


szerintem alapvetően jól csinálod. az, hogy ezt észreveszed magadról, meg ilyeneken elgondolkodsz jó dolgok. ez nem azt mutatja, hogy rosszul csinálod.

2018. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!