Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok! Titeket mi...

Depressziósok! Titeket mi tart vissza a haláltól, és hogy megtegyétek?

Figyelt kérdés
Engem a családom,amúgy már rég nem élnék. Ez az 1 oka,hogy még élek,mert nem akarok nekik fájdalmat okozni.
2018. dec. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, hogy ne az legyen, hogy saját kezűleg vetettem véget az életemnek, én a lassú halált választom. Cigaretta, alkohol, kábitószerek, ha meghalok akkor majd okolhatják ezeket.
2018. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tigrancs válasza:
Nem vagyok depressziós. Tudod mit? Kezdj el élni. Ne a családod miatt éld túl az életet, hanem saját magad miatt. Ha még nincsenek barátaid én szívesen beszélgetnék veled, nem azért mondom, hogy hirdessem magam, vagy beleavatkozzak bármibe is. Ha nem vagy túl nagy közösségi ember ne aggódj. Az olvasás kiváló tevékenység - néha engem is ez segít át, amikor lehangolt vagyok - esetleg hallgass több zenét, de kizárólag valami vidámat. A kitartás a legfontosabb. Nem vagy egyedül, minden ember életében vannak hullámvölgyek, de mindig lesz valaki aki kirángat belőle. Vagy önerődből mászol ki. Ha véget vetsz az életednek saját kezűleg az gyávaság. Merj élni - lehet, hogy nem mindig könnyű, de mindig érdemes.
2018. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cicáim... Ha én nem lennék, nem lenne aki gondoskodik róluk.
2018. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rájöttem hogy igazából nem is akarok meghalni. Csak a szenvedésemnek akarok véget vetni. Amikor ilyesmi eszembe jut mindig azt gondolom: Mi ez a marhaság? És egy alapos fejrázás után tovább lépek:-) Engem ezt tart vissza. Mert nem akarok meghalni, csak sokszor már nem látok más kiutat. És úgy érzem ez az egyetlen megoldás. De olyankor nem engedek a huszonegyből :-) ;-)
2019. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm...érdekes egyébként, amit îrsz. Mostanàban én is azt érzem màsnap, amikor màr jobban vagyok, hogy nem is értem, miért akartam meghalni előző nap...Nagyon ijesztő ez az egész.
2019. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!