Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elbagatellizálja a problémáima...

Elbagatellizálja a problémáimat a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Egy éve mentem el pszichiáterhez, akkor már depresszió tüneteivel, előtte masszívan szorongtam egy éve már. Teljesen jó életem volt, kb. egy hét alatt iszonyatos szorongás uralkodott el rajtam, azóta nem találom az utamat.

A gyógyszer segített, működik, depressziósnak nem mondanám, így a kontroll vizsgálatok alatt inkább beszélgetni szoktunk csak. Sok témát bedobok, sok olyan van, ami egész életemben végigkísért, amit régóta hordozok a hátamon.

Szerintem súlyos testképzavarom van, mikor megemlítettem, hogy előfordult olyan, hogy szorongó "roham" tört rám, és kitartott egy egész napig csak azért, mert reggel egy jótékonysági pucér pasis naptárat láttam Facebookon. Konkrétan kuncogott csak rajta, elintézte annyival, hogy járjak el kondiba. Jártam korábban, nem segített rajta, csak rosszabb lett, teljesen beszippantott a kondizás.

Egyre jobban szigetelődök el az emberektől, nem érzek igényt új kapcsolatokra, vagyis igény érzek, de érdektelen vagyok, nem látom értelmét haverkodni, meg nincs is kivel. Minden idegennel való beszélgetés erőltetett.

Én tudom, hogy ő nem tudja egy csettintésre megoldani a problémáimat, nem is ezt várom el, de valahogy úgy érzem, hogy elsiklik a tüneteim felett.

Pszichológus is kb. ugyanennyit tudott mondani.

25f


2018. dec. 22. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A pszichiáter leginkább gyógyszerfelíró szakmunkás. Pszichológus kellene neked, de egy jó!
2018. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeded te a Rivotrilt rendesen ?
2018. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rivotril? Honnan veszed, hogy azt írta fel? :D
2018. dec. 23. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A problémádból kifolyólag gondolom ...
2018. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaaa, amúgy más gyógyszert kaptam, de szedem rendesen.
2018. dec. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!