Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedte valaki a Scippa nevű...

Sylvie40 kérdése:

Szedte valaki a Scippa nevű antidepresszánst Frontinnal? Szerda óta szedem a Scippát, émelygés is volt meg eléggé leszedál. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Frontin scippa

2018. márc. 4. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Scippat én két hete szedek és semennyi hányingerem nem volt. Viszont fáradt vagyok, sokat alszok tőle és egy kicsit belassultam.
2018. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Scippa nekem is hanyingert okozott, 1 het utan le is alltam vele. :/ frontinnal nem tapasztaltam semmi negativat.
2018. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mire váltottál?
2018. márc. 5. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Miagenre, az szedalt, es fennall a veszelye annak hogy felboritja a verkepedet ugyhogy azt is abbahagytam, tobbet nem szedtem, mert antidepik nem valtak be:/ maradtam a frontinnal es kesz, ennyi
2018. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg eloszor volt a frontin meg scippa es melle antipszichotikum. Kb 5 tablettat kapkodtam naponta, es aludtam...rengeteget
2018. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon leszedál,meg émelygés is társul mellé.Frontint önmagában szedtem egy hónapja kb előtte de a szorongást nem szüntette meg teljesen....
2018. márc. 5. 11:01
 7/7 anonim válasza:
100%

1-2 évig szedtem én a Scippa 5mg-t, majd 10-re emeltük.(hatóanyaga: eszcitaloprám)

Előtte Stimulotont szedtem majdnem egy évig (hatóanyaga: szertralin), nem éreztem javulást egyiktől sem.

3 hónapig semmit sem szedtem, 3 hete kezdtem el a Citalopram Teva 20 mg-ot (hatóanyag: citalopram), amitől már most érzem a javulást, jobb a kedvem, szívesebben mozdulok ki itthonról, járok el társaságba, bár még hullámzó a hangulatom, de eddig egytől sem éreztem ilyen szintű javulást.

Frontint mindegyik mellé szedtem (0,25), először leszedált engem is, egész nap aludtam, az utóbbi dőben viszont csak annyit segít, hogy nem szorongom, nyugtalankodom, álmosítani nem álmosít.

Frontin magában nem érdemes szedni, én is szedtem így, de az nem oldja meg a problémát, csak pár órára megnyugtat, aztán ennyi.

Én most nagyon bízom ebben a citalopramban, frontint is csak akkor veszek be, ha olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy csak szoronganék (2-3-4-et, ugye már megszokta a szervezetem ennyi év után).

2018. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!