Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a betegség hogyan múlhatna el?

Ez a betegség hogyan múlhatna el?

Figyelt kérdés
Utazás előtt mindig parázom és rosszul vagyok. Orvosnál voltam és azt mondta hogy pszichés. Szerinte már attól előjön hogy félek hogy mi van ha megint rosszul leszek.
2018. dec. 23. 09:45
 1/3 Phoney ***** válasza:
Ilyen kizárólag pszichés alapon létezik, úgyhogy várhatod a csodát (ami vagy eljön, vagy nem), vagy mehetsz terápiára. Vagy esetleg rossz félmegoldásként írhatnak ki neked valami nyugtatót, amit beszedsz utazás előtt. Persze a gyógyszertől nem fog végleg elmúlni, és az is lehet, hogy akkor majd nem utazáskor fog kijönni, hanem máskor.
2018. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kognitiv viselkedésterápiával.

Ne a negativ érzésre fókuszálj, hanem a pozitivre, Hogy milyen jó lesz ha megérkezel, milyen jól fogod ott érezni magad stb. Most a negativ érzések, gondolatok vannak többségben, megkell változtatnod a gondolkodásod és csak a pozitivra fókuszálni, ami elnyomja majd a negativat. Hosszú folyamat, de kitartással eléred a célod.

Nem tudom ez milyen utazásokra vonatkozik, de csinálharsz kisebb utazásokat és utána megdicsérheted magad, hogy milyen jól ment, és nem is történt semmi rossz.

2018. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2

Ez jó ötlet:)

2018. dec. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!