Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Általában ha olyan filmet...

Általában ha olyan filmet nézek, akkor sírni támad kedvem nem tudom miért, orvosolás?

Figyelt kérdés

-Most például a mozikba néztem az új Aquamant és azután is (néha zenéknél is amik szomorúbbak de az még érthető is).

-Ha egy film nagyon jó és nagyon tetszett akkor szokott általában előjönni

18/F



2018. dec. 23. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz filmen sírni, akkor nem kell orvosolni. Ha nem szeretsz, akkor meg vagy nem kell filmet nézni, vagy csak olyat, amin nem lehet sírni.
2018. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem sírok a filmen csak olyan érzésem támad mintha sírni lenne kedvem de nem szeretnék :D (tudom hogy hülye kérdés csak szar érzés na :D )
2018. dec. 23. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami régi traumára vagy eseményre emlékeztet tudat alatt. Nálam is vannak olyan filmek, illetve jelenetek, amiken nem tudom megállni, hogy ne könnyezzek, akárhányszor megnézem is. Az orvoslás az, hogy feltárod a problémáidat és megoldod, a másik meg, hogy nem nézel ilyeneket.
2018. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!