Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? Skizofren lennek?

Ez mi? Skizofren lennek?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedul vagyok a napjaim legnagyobb reszeben, nem szeretek senkit, gyulolok emberek koze menni, idegen ember van a kornyezetemben, akkor folyton azon jar a fejem, hogy mit gondol rolam stb. Biztos undorodik tolem meg ilyenek. Barataim nincsenek csak osztalytarsaim akikkel suliban elvagyok es ennyi. Szinte nincsenek erzelmeim. Olyan dolgok, amiken masok meghatodnak vagy elszomorodnak engem teljesen hidegrn hagy. Jol esik, ha megbanthatok mas embereket. Magamban folyamatosan szinte mindenkinek a halalat kivanom, aki nem ugy cselekszik ahogy azt en akarom. Gyilkos gondolataim vannak es mar ugyan nagyon ritkan de neha hangokat is hallok a fejembem, leginkabb azoket az embereket, akiket nagyon utalok es idegesitenek. Regen, amig nem voltam maganyos, akkor nem voltam ilyen. Mindig is visszahuzod voltam kicsit, de mar teljesen elfordulok az emberektol es nem jarkalok az iskolan kivul semmilyen tarsasagba. Meg magat a szot is gyulolom, hogy "szeretet" es mindent ami ezzel kapcsolatos. A karacsonyt is gyulolom, talan azert is most irom ki, mert most aztan tenyleg elegem van mikor a tvben is meg mindenhol a szeretetrol magyaraznak meg beszelnek az emberek engem meg csak idegesit az egesz... Nem tudom, hogy mi lett velem, de nagyon megvaltoztam es neha ugyerzem, hogy a gondolataimat sem birom iranyitani. Magamban szinte mar konyorgok az agyamnak, hogy ne gondoljon arra, amire nem szeretnek, de annal inkabb arra gondolok es nagyon nehez ilyenkor elterelni a gondolataimat mashova... Leirtam kb mindent, ami tunet lehet. Mi lehet a problemam?
2018. dec. 27. 01:44
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2018. dec. 27. 01:48
 2/3 anonim válasza:
100%

nem vagy skizofrén, csak szeretetre vágysz, amit nem kaptál/kapsz meg. nem hinném, hogy teljesen reménytelen vagy, csak kell valaki, aki újra reményt visz az életedbe. változtass.

tűzz ki apró célokat, érj el sikereket, légy bátrabb.

2018. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs senki, akinek elmondhatnád ezeket az érzéseidet meg frusztrációidat? Egy pszichológus is sokat tudna segíteni.
2019. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!