Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segíthet a pánikbetegségen,...

Mi segíthet a pánikbetegségen, depresszión?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a pszichiater, a gyogyszerek (amit ma a sok onjelolt tudos szerrt lefujjogni) a kitarto jaras a pszichologushoz, a csaladom es barataim tamogatasaval sikerult annyit javulni, hogy mar dolgozom es el merek menni egyedul boltba pl.. De ne felejtsuk el, hogy legjobban neked kell akarni es nem feladni, mert hiaba a sok segitseg ha te nem akarsz valtoztatni.

2012ben allapitottak meg nalam a panikbetegseget es a depressziot. Aki nem tudja, hogy beteg vagyok ra sem jonne.

2018. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolás tudom nem egyszerű neki ugrani a dolognak de ha nem szeretnéd hogy ezzel a dologgal menjenek el a napjaid esetleg a fiatalságod akkor szorítsd össze a fogaid lélegez hosszan ki be ha nagyon rossz a helyzet ....hidd el tapasztalat ki kell menni az utcára bármennyire kemény a helyzet....
2018. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sport vagy kannabisz, te döntesz.
2018. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, az orvos tud segíteni. Meg te is, ha akarod. Ha nem, akkor így maradsz.
2018. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!