Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki retteg a...

Van itt valaki aki retteg a hányástól?

Figyelt kérdés

Én 24 éves nő vagyok van egy kislanyom aki 3 éves és ezek ellenére rettrgek a hámyástól. 12 éves korom óta elég intenzíven azóta is minden nap szorongok. Nem szinte semmit főtt kaját is csak nagyon keveset. Ezáltal nagyon vékony vagyok. Régebben deadelon tablettat ettem napi szinten,majd hallottam hogy a cerucal tabletta jobb igy átváltottam arra. Így ha furcsán érzem magam bekapok egy fél szemet (nekem így irta a dokim) es bizom abban,hogy nem fogok hányni. Egy hete az édesanyám volt rosszul na attol totál ki voltam rettegtem de vegul se en sem a gyerek nem kaptuk el.moat unoka tesom hanyt tegnap de o n lakik velunk de ma eljott hozzank es kicsit felek hogy wlkapjuk. A parom nem tud errol nagyon szegyellem magam elotte,edes anyam tudja de o csak anyit mond ne feljek. Orvosnal jartam de szinte semmit nrm er. Gypgyszert kaptam de nem akarom enni mert felek hogy fuggo leszek. Az nyugtat hogy ha barmi is van,van cerucal es beveszem akkor tuti nem fogok hanyni vagyis bizom benne erosen.

Van igy valaki vagy legalabb is hasonlo helyzetben?


2018. dec. 29. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A 10 éves fiú unokámnak van ilyen problémája. Ez nem orvosi eset. 1 éve pszichológushoz jártak, rendeződött akkor, sajnos megint előjött ez a probléma. Tudja, hogy nem hány, de retteg tőle. Sajnos nem tudja megmagyarázni, hogy miért. Ő is nagyon sovány. Sokszor nagyon jóízűen eszik és hirtelen leáll az evéssel és egy falat sem megy le a torkán.
2018. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez nekem is igy van.

Csak mar kezdek megorulni tole.

Itt volt a karacsojy es ugye sutes fozes. Imadom a toltott kaposztat de vhogy nem ettem belole. Ugye tudat alatt bennem a felelem akkor is ha az nem torik ki rajtam.

2018. dec. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!