Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, semmi célom...

Nem akarok élni, semmi célom nincs? 17L

Figyelt kérdés

Nem érdekel semmi és senki, semmi nem tölt fel pozitiv érzéssel vagy megelégedéssel. Céltalan vagyok, nem akarok senki lenni. A suliba is alig járok be, nem érdekelnek a jegyek, az osztályzatok, egyszerűen mindenre sz@rok. Egyedül a gyógyszerek, alhohol és a drogok menthetnek meg önmagamtól, mert akkor legalább közelebb kerülök a halálhoz. Ez a világ úgy egy nagy rakás sz@r ahogy van. Semmivel nem akarom jobbá tenni. És rajtam nincs egy ember aki segithetne, mert mindenkit gyűlölök az önpusztitás szórakoztat.

Én nem vágyok munkára, pénzre, diplomára, párkapcsolatra, gyerekre, nem akarok a társadalomhoz tartozni.



2018. dec. 29. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Pszichológust kellene megkeresned, ha még nem tetted.

Az élet nem egy játék, hogy szórakozznk vele vagy eldobáljuk magunktól.

2018. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Aham, tök jó, hogy ezt így leírtad. Ha neked megfelelő a drog, alkohol, akkor hajrá, de ne itt sajnáltasd magad.
2018. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nagyon unalmas leszel magadnak is, mert kívülről senki nem fog neked célokat adni, azt neked kell megtalálnod, csak persze lustasággal nem lehet elérni.
2018. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Eszel rendesen, vagy csak hébe-hóba? A dopamin szinted a földön fetrenghet, ez megmagyarázza a jelenlegi magatartásodat.

Más: ha sokat szexelsz/maszturbálsz, hogy legyen némi örömöd mindezek mellett, akkor hagyd abba 1 hónapra legalább, hogy rendbe jöjjön az agyad kémiai háztartása.

Egyél sok banánt, rengeteg alapanyag van benne, amit a gyomrod dopaminná tud alakítani.

Az se rossz ha mozogsz egy kicsit, legalább hosszú séták formájában. Kezd elaludni az agyad, ideje felébresztened. Más tényleg nem tud segíteni ezen, csak Te.

Gyógyszereket csak végszükség esetén szedj emiatt.

2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
4-esnek igaza van, fogadd meg a tanácsát. Mozogj sokat, az rengeteg dopamint ad.
2018. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki tényleg öngyilkos akar lenni, akkor miért közli ezt a Gyakorin?
2018. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

#4 vagyok megint, kimaradt néhány dolog:

A kábítószereket szintén le kell tenned (legalább 1 hónapra, vagy amíg képes vagy rá), mert azok is csak a szűkös belső készleteidet merítik arra a néhány órányi élvezetre.

$zar lesz nagyon, tudom, talán még rosszabb is, mint ahogy most érzed magad, de idővel jobban leszel. Ha másban nem is, bízz abban, hogy a szervezeted azon van, hogy helyre billentsen.

A banán minél érettebb, annál jobb (amikor már foltos a héja). Van több ilyen gyümölcs/zöldség is, nézz utána interneten miket ajánlanak. Vitaminokat is szedhetnél, van egy pár, amit nem tud a szervezeted előállítani.


#5 a mozgással kapcsolatban igazad van, de az a dopamin szintén a belső raktárról jön, ami most szűkös a Kérdezőnek. Mindenképpen be kell vigye az alapanyagokat kívülről táplálék formájában és arra kell mozogni.


Összefoglalva: tedd le a kábszikat egy rövid időre legalább, egyél rendszeresen (ne gyorskaját), mozogj egy kicsit akár céltalanul is és várd az eredményt. :)


Én most ezt csinálom, hasonló állapotban vagyok, de bizakodok.

2018. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
51%
Persze a táplálkozás nagyon fontos.
2018. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
Biztosan sikerülni fog, én is így gyógyultam meg, igaz abban kábszi is volt, jóra használtam. De a mozgás adta a legtöbb előre jutást, és a normális kaja.
2018. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%

Tinèdzserhiszti elmúlik


En is ilyen Voltam 17-18evesen most meg 28vagyok teljesen mas gondolkodàssal...hidd el 10000x nagyobb problemaid lesznek :D

2018. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!