Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud segíteni? Nagyon...

Valaki tud segíteni? Nagyon félek a sötétben és most ezért nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Szóval ide képzelek embereket akik azt akarják hogy meghaljak és ezért nem tudok aludni...valami tipp kéne hogy ne féljek
2018. dec. 30. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fradi-Videoton 2:2
2018. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami nem zavaró fényű kisebb lámpa,mami hagy aludni, ám ha mégis felébredsz, látod a szobát hogy nincs ott senki
2018. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább attól félek hogy megijedek vagy meghalok és ezért most megőrültem és nem tudok helyesen írni
2018. dec. 30. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne aludj egyedül!

Egyébként mitől halnál meg? Lásd be, hogy nincs mitől félned!

Kéreszkedj be anyuék közé a nagy ágyba!

2018. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy valaki megtámad vagy ilyesmi... közbe gondolkodtam és arra jutottam hogyha bármi ilyen történne úgyse tudnék mit tenni még előre felesleges ilyenert felni
2018. dec. 31. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Bele kell nyugodni, el kell felejteni. Vedd elő a telefont, hallgass zenét nézz videót, és ameddig belefeledkzele addig is megy az idő, aztán az agyad is rájön szerintem hogy nincs mitől félni.
2018. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!