Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni szorongas ellen?

Mit lehet tenni szorongas ellen?

Figyelt kérdés
Mindig is kuszkodtem ezzel a problemaval. Alig birom ravenni magam hogy elmenjek a gyogyszertarba, lottozoba, stb egyedul. Valamiert rettegek attol hogy nekem egyedul kell kikernem ezt es ezt. Vegul persze mindig problema nelkul megcsinalom, de nagyon rosszul erzem magam. Azon kattogok hogy uristen most vajon mit gondolnak rolam, stb. Mit lehet kezdeni ezzel, hogy ne erezzem magam szrul allandoan??

2019. jan. 3. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Terápia és gyógyszer.
2019. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gargamella ***** válasza:
89%
ne hagyd magad rabeszelni semmifele gyogyszerre,hacsak nem vagy beteg.Mindenkepp latogass meg egy terapeutat,ne psichologust,de elotte probalj meg meditalni,tornazni,egeszsegesen etkezni.ha tudsz angolul mindenkepp ajanlom a Smiling mind appot
2019. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve ez van. 🙁
2019. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szexelni és könnyű drogokkal élni
2019. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A szex nem oldja meg ezt a problemat, a masodik opciot pedig ha nem haragszol, hanyagolnam, nem szeretnel lesullyedni arra a szintre. Koszonom a felesleges valaszod utolso :)
2019. márc. 26. 22:37
 6/14 A kérdező kommentje:
nem szeretnek*
2019. márc. 26. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Én súlyos gyógyíthatatlan beteg vagyok ezért nálam is önbizalom hiány alakult ki. Én úgy próbálom kezelni, hogy olyan dolgokat csinálok ami sikerélményt ad.
2019. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

De a szex igenis megoldja!!!

A szex a legjobb dolog, a gyógyszer hülyeség!


Minden gyógyít, ami felszabadít!

2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szex valóban jó dolog de azért mindenre sajnos nem megoldás.
2019. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyolcaskam ha ez igy lenne, nem lenne szukseg gyogyszerre, alkoholra, nem lenne cigi es te sem javasoltad volna a konnyu drogokat. De nembaj, a 32%os hasznos valaszod is bizonyitja mennyi eszed van😄
2019. márc. 29. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!