Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki gyógyult már ki emetofó...

Valaki gyógyult már ki emetofóbiából?

Figyelt kérdés
Reménytelennek látom a helyzetet. Mit tudna csinálni egy pszichológus, amikor egy emléken nem tud változtatni? Az érzés akkor is ugyanolyan marad.
2019. jan. 6. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég ritka, hogy valaki ne undorodna a hányástól, és tartana attól hogy ilyen látványban vagy élményben lenne része. Ettől még nem lesz fóbiás valaki, vagy akkor szinte mindenkire rá lehetne húzni és címkékkel felruházni.
2019. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nálunk, emetofóbiásoknál ez nem csak ennyi, magam nevében mondhatom, hogy minden percem ennek elkerülésére épül.
2019. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
100%
Nem az emléken kell változtatnia a terapeutának, hanem azon a beteg viszonyuláson, amivel feldolgoztad (rosszul).
2019. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rettegtem éveken keresztül, aztán meg többször is elkaptam durva hányással járó betegségeket és egyszerűen beleedződtem. A szociális fóbiám is úgy múlt el, hogy egyszerűen kénytelen voltam rá, hogy csináljak dolgokat és (bár ott sokkal fokozatosabb volt a dolog) egyszer csak már azon kaptam magam, hogy elmúltak a szorongások.
2019. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is az vagyok mióta tudom az eszem

Jelenleg abba a periódusban vagyok,hogyha jön akkor jöjjön de ne lássa senki.! :)

Én maga az előtte lévő rossz érzéstől félek meg attól ahogy jön.

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privátban!

2019. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, tavalyi kérdés, de azóta javultál? Ha igen, hogyan? Én is emetofóbiával küzdök nagyon régóta.:(
2020. ápr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!