Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem fog most az agyam, miért?

Nem fog most az agyam, miért?

Figyelt kérdés
Holnapra 10 tételt kell tanulni. Abból már 7-et régebbről tudtam így csak át kellett nézni. Viszont most a maradék 3 tételt nem tudom tanulni. Egyszerűen nem fog az agyam. Nyugodt vagyok, de mégis csak átolvasni tudom. Nem megy úgy mint téli szünet előtt. Egész nap ilyen. Mivel este szoktam tanulni így próbáltam már estére is hagyin, hátha most sikerülni fog. De nem megy. Mit csináljak? Szinte ahogy visszajöttünk szünetről ilyen vagyok.

2019. jan. 6. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ebben a vizsgaidőszakban. Sosem volt még ilyen, hogy ennyire elment volna a koncentrációs képességem. A taktikám most az, hogy naponta csak egy tételt tanulok meg, mellette sok más dologgal is foglalkozok, pl. játékkal, emberekkel. Ilyen lassú tempóban, kézzel kijegyzetelve magamnak könnyebben megy.
2019. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk most feszített lett a tempó. Sőt minden tanár minden órára kéri a saját tételét + még az anyagot amit órán veszünk. Most is csak annyi tudok tenni, hogy egyszer de alaposan átolvasom. Megmarad ami megmarad. Nem tehetek róla. Most szünet után, mint ha lelőttek volna.
2019. jan. 7. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nem vagy egyedül. 15 tételből 2-t vettem át ma... nagyon dühös vagyok magamra
2019. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem most hálisten sikerült. A tavalyi érettségi feladatsort csináltuk meg jegyre, több órán keresztül. Nem volt nehéz egyáltalán.
2019. jan. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!