Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta elkezdtem növeszteni a...

Mióta elkezdtem növeszteni a hajam sokkal kevesebb önbizalmam van, miért lehet? 16/f

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy rosszabbul állt a rövid haj, mikor elkezdtem növeszteni a hajam (1 éve) még nagyon elhízott voltam, szerencsére mostanra már elnőttem a 3/4-ét. Nagyon sokat piszkálnak amiatt, hogy vágassam le. Én úgy gondolom megfelelően ápolom (heti 2 hajmosás annyira szerencsére nem zsírosodik a hajam). Ha valakit érdekelne az oka: Mért ne, Zene amit hallgatok, Talán lázadás és animék.

képek:

Régi én: [link]

A kérdés kiírásakor: [link]



2019. jan. 8. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én metálos vagyok de egyáltalán nem öltözködöm úgy és hosszú hajam sincs.


Ha zavar, hogy piszkálnak miatta akkor 2 dolgot tehetsz.

Vagy nem foglalkozol velük vagy elmész fodrászhoz és levágatod normálisan....

(Esetleg oldalt fel lehetne nyíratni fent pedig meghagyni hosszúra amit hátra lógathatsz vagy oldalra...)


Ha hosszú váll alá érő hajat akarsz akkor még sok-sok évet kell várnod és sok beszólást kell elviselned :D

2019. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Levágatni semmiképp sem akarom pontosan rátapintottál meddig akarom növeszteni. Akkor el kell viselnem a piszkálást. Még egy kérdésem lenne 1-10-es skálán mennyire áll szarul a hajam szerited? (Lehet ez egy nagyon fura kérdés, de érdekel mivel a buszon vagy amikor bringázom mindenki hülyén néz rám és azt érzem hogy a hajam a gond)
2019. jan. 8. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1.kép 2 adnék.

2.kép 7.

Na ??

Ne add fel

2019. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nagyon jól àll a hajad hosszabban,tehát a 2 képen.

Egyébként nem azért néznek hanem azért mert különleges vagy. Ez nem azt jelenti,hogy rossz csak ritkán látni ilyen stílusú embereket.. tudod nem mindenki meri fel válalni önmagát! Neked azt javaslom,hohy sz*ard le mások mit mondanak meg néznek van egy célod és azért küzdj bármi áron is. Ne add fel az álmaidat senki kedvéért. Ja és még valami akinek nem jössz be az nyalja ki a s*egged .. érted!(?) :)

Üdv: 23/n

2019. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtartom a tippeket.
2019. jan. 9. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve, de én is javaslom, hogy mindenképpen tartsd meg ezt a hajat, nagyon klassz. Bár nekem alapból is a hosszú hajúak jobban bejönnek... =)

A legtöbb embert, aki nem sablonra készült, piszkálják, ez sajnos a világ rendje (azt nem mondanám, hogy ez rendjén is van...)

Hagyd meg, szerintem nagyon bánnád, ha emiatt megválnál a különlegességedtől, a piszkálódókról meg én is csak annyit tudok mondani, hogy ne legyenek befolyásoló tényezők az életedben(tudom, hogy mondani könnyebb...)

Egyébként ilyenkor érdemes azért irigységre is gyanakodni, akármennyire is nem vallanák be...

Kitartást, király a frizurád!

17/L

2019. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!