Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, pánikroham...

Depressziós vagyok, pánikrohamaim vannak. Tovább lent?

Figyelt kérdés

20/F

Lehethogy nevetséges lesz, de el szeretném mondani ami végett feszült vagyok. Elmesélek egy történetet:


1 éve ezelőtt raírtam egy prostituált nőre az interneten, olyan “ismerkedési oldal” (perverz, prostituáltak vannak csak ott, ritka az hogy találsz ott normális embereket), rámentem egy témára, hogy szexet keresek. SOHA NEM MENTEM BELÉJE AZ ILYEN DOLOGBA, hogy lefizessek egy prostit. Vannak olyan napjaim, amikor nagyon étvágyam van a szexre.


Ez egy nap így is volt. 48 éves a nő. Ne nevessetek, komolyan beszélek. Nem mentem bele a dologba, csak olyan étvágyam volt a szexre, hogy erre a nőre rairtam. Írogattunk okes, aztán mondta, hogy hívjam fel őt, hogy megmondja mit ajánl nekem. Természetesen nem mentem beléje. Írtam neki, hogy én nem megyek beléje, mert az elején azt mondta, hogy gumi nélkül csinál orált stb. Én mondtam, hogy nem megyek beléje, nem akarok elkapni valamilyen betegséget tőle. Aztán azt írta, hogy mit gondolok magamról (de ez igaz volt, hogy azt állította, hogy gumi nélkül csinál), hogy hazudok, hogy csak zaklatok minden nőt, hogy többet neki ne írják, hogy hülye vagyok, menyjek a francba, hogy a farkam beteg stb stb. Csakhogy ő mondta, hogy gumi nélkül csinál ezt azt, mondom oké, de nem mentem bele, és amúgy sem mentem volna bele, nem vagyok hülye. Aztán mondja hogy mindenki csak vele szórakozik, hogy ő nem arra van itt. Aztán hívogatott állandóan. Fényképem nem volt. Aztán elmentem az apum haverjához, aki rendőr, mert régebben volt olyan esetem, hogy egy 13 éves lányka azzal fenyegetett engem, ha nem küldök a bankszámlájára pénzt akkor feljelent stb stb. Akkor volt fényképem, és feltette a profiljába, hogy csak hülyét csinálok mindenkiből stb stb. Aztán más embereket is oda tett, hogy az is hazudik stb. Ezt a rendőr bácsival beszéltem meg, megmutattam a chatet a lánnyal, akkoriban nagyon depressziós voltam. Oké rendeződött, a lányt pár hét múlva letiltották az oldalról.


Visszatérve a 48 éves prostituált nőre. Ahogy említettem, hogy zaklatott, irt, hívogatott, úgy elkapott a pánikroham, hogy beültem az autóba, és repültem a rendőr bácsi után. Hogy tiltsam le őt, hogy csak írogattam vele, nem lehet semmi problémám. Letiltottam a számját is. Ez a 48 éves nőnek állandóan új profilja volt, mert folyton letiltották őt.


Múltkor rairtam erre a nőre ismét más profilomról, de csak annyit írtam, hogy van érdeklődésem iránta. Kérte a fényképemet, de nem küldtem el, és aztán leírtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, csak unatkozom, ami így is van. Letiltották a profilját ismét, és csinált újat, és írta, hogy szia, van már fényképed? Mondom nem, és nem is lesz. Aztán mondja, hogy talán ismer engem, hogy van-i másik profilom, mondom nincs. És aztán le is töröltem ezt a profilomat, és elkapott a pánikroham, hogy megint rám támad. Nem találkoztam vele se semmi, csak annyit írtam múltkor neki csakhogy van érdeklődésem iránta, hogy küldjek képet mindenki küld magáról képet, nem küldtem neki. Mert amióta az a tini lány feltett a netre azóta nem küldök ezen az oldalon senkinek képet.



Bocsi, hogy elmeséltem ezt, de félek :/ depressziós vagyok, pánikba vagyok esve. Megkönnyebbültem amikor ezt elmeséltem nektek. Remélem nem haragszotok


2019. jan. 12. 13:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Én bogyó és babócat szoktam ilyen esetekben nézni ..
2019. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13:43: Elhiszem, de gondoltam, hogy kimondom magamból ami bennem van.
2019. jan. 12. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Trónok Harcát nézek, bár a Bogyó és Babóca se rossz :) Többiek, ti mit szoktatok nézni ilyenkor? :)
2019. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Musti kalandjai :)
2019. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!